Yapımcılığını Taç Yapım’ın üstlendiği Son Dilek filmi birçok kişi tarafından merak ediliyor. İşte Son Dilek filmi oyuncu kadrosu…

Ceyda Ateş (Deniz)

1987 yılının Eylül ayında Ankara’da dünyaya gelen Ceyda Ateş 17 Eylül doğumludur. 35 yaşındaki güzel oyuncu Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Ekranlarda yer alan birçok yapımda gördüğümüz güzel oyuncu Çiçek Taksi, Elveda Rumeli ve Cennet Mahallesi dizilerinde yer aldı. Ceyda Ateş asıl çıkışını ise Adını Feriha Koydum dizisi ile yaparken, Yılanların Öcü ve Böyle Bitmesin gibi dizilerle de yükselişe geçti.En son Çocuk dizisinde karşımıza çıkan Ceyda Ateş, Buğra Toplusoy ile evlidir. Son Dilek filminde Deniz karakteriyle karşımıza çıkacak. Eşinden ayrılmış ve kızı Cemre ile zorlu hayat şartlarına alışmaya çalışan bir anne olarak filmde yer alıyor.

Ebrar Alya Demirbilek (Cemre)

2013 yılının Eylül ayında dünyaya gelen Ebrar Alya Demirbilek, 30 Eylül doğumludur. Ekranların parlayan yıldızı Ebrar, Hercai dizisinde sergilediği performansla izleyenlerden tam not aldı. Henüz 9 yaşında olmasına rağmen birçok yapımda yer alan Demirbilek, Sen Benimsin, Meleklerin Aşkı dizileriyle oyunculuk sektörüne adım attı. Ebrar Alya Demirbilek en son Zevcat filminde yer aldı. Son Dilek filminde Cemre karakterini canlandıracak olan küçük yıldız, Deniz’in kızı rolünde kamera karşısında yer alacak.

Anıl Altan (Tolga)


Sosyal medyada sık sık karşılaştığımız Anıl Altan, Pelin Akil ile evlidir. 1990 yılında İstanbul’da doğan Anıl Altan, 29 Mayıs doğumludur. 32 yaşında olan yakışıklı oyuncunun Alin ve Lina adında ikiz kızları vardır. Jeofizik mühendisi olan Anıl Altan Akademi 35.5’da oyunculuk eğitimi aldı. Birçok dizide yer alan Anıl Altan, Kaderimin Yazıldığı Gün, Çember ve Arka Sıradakiler gibi dizilerde karşımıza çıktı. Son Dilek filminde Tolga karakterini canlandıracak olan Anıl Altan filmde, Deniz’e aşık bir adamdır,

Seda Akman (Feride)

1978 yılında Kütahya’da doğan Seda Akman 44 yaşındadır. Bilkent Üniversitesi’nden mezun olan Akman, Best Model Of Turkey yarışmasında en iyi fotomodel seçildi. Behzat Ç, Emret Komutanım, Bir İstanbul Masalı, Aşk ve Mavi dizinlerinden tanıdığımız Akman, Son Dilek filminde Feride karakterini canlandıracak.

Erkan Bektaş (Osman)

1972 Ankara doğumlu olan Erkan Bektaş, 11 Mart’ta dünyaya geldi. Akıncı ve Gülperi dizilerinde karşımıza çıkan Bektaş, 50 yaşındadır. Ekranların en sevilen yapımlarından olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kalender Çelebi rolüyle karşımıza çıktı. Umutsuz Ev Kadınları, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Börü dizilerinde de rol alan Erkan Bektaş, Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Erkan Bektaş Son Dilek filminde Osman rolü ile kamera karşısına geçecek.

Ümit Acar (Mustafa)

3 Kasım 1955’de İstanbul’da doğan Ümit Acar 67 yaşındadır. Ud çalan Ümit Acar Kertenkele Yeniden Doğuş ve Kurtlar Vadisi Pusu yapımlarıyla ekranlarda yer aldı.